

GPS модуль для дрона SEQURE M10-18 GNSS, 18х18х8mm, 7.2 грам, без компаса
939 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28804
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Модуль GPS без компаса SEQURE M10-18 для квадрокоптера
SEQURE M10-18 GPS модуль — це високоточний та ефективний GPS приймач, що використовує 10-те покоління чіпа для забезпечення швидкого позиціювання з низьким споживанням енергії. Модуль підтримує UBLOX вихідний протокол і частоту виводу 10 Гц, що дозволяє забезпечити високу швидкість оновлення даних та точність позиціонування.
Для зручності підключення передбачено два методи підключення: пряме підключення через SH1.0-4P конектор та паяльні майданчики на платі, що забезпечує високу сумісність з різними системами.
Характеристики:
- Чіп: M10 (чіп 10-го покоління)
- Частота: GPS L1, GLONASS L1, BDS B1, GALILEO E1, SBAS L1, QZSS L1
- Вхідна напруга: 5В
- Антена: керамічна антена
- Канал: 72
- Швидкість передачі: 115 200 біт/с
- Протокол: UBLOX
- Інтерфейс: SH1.0-4P конектор, PCB майданчики для зручного підключення
- Вихідна частота: 1 Гц-10 Гц (10 Гц за замовчуванням)
- Точність швидкості: 0,05 м/с
- Точність горизонтального позиціонування: 2D ACC 1,5 м (на вулиці)
- Чутливість прийому: Trace: -162 дБм. Capture: -160 дБм
- Робоча температура: від -40 ° C до +85°C
- Температура зберігання: від -40 ° C до +105°C
- Вага: 7.2 г
- Розмір: 18х18х8 мм
Комплектація:
- 1x GPS модуль SEQURE M10-18
- 1x Кабель для підключення
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Модулі GPS і компаси |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 939 ₴



