


Антена 5.8G LHCP HGLRC Hammer Dual 170mm 3.8Dbi, SMA-Male прямий, чорна, для FPV дронів
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28626
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Всенаправлена антена для відеопередавача VTX, поляризація LHCP
HGLRC 5.8G Hammer Dual Antenna — високоякісна антена з подвійною радіочастотною архітектурою (Dual RF Architecture), розроблена для покращення стабільності з’єднання та розширення зони покриття сигналу на 30 % у порівнянні зі стандартними одноантенними системами.
Працює у високочастотному діапазоні 5,8 ГГц, забезпечуючи високий захист від перешкод і стабільну передачу даних навіть у складних умовах. Завдяки технології накладання радіополя (RF field superposition) антена підтримує всеспрямоване покриття і стабільний зв’язок під час зміни положення або маневрів дрона.
Конструкція з низьким коефіцієнтом стоячої хвилі (VSWR) та використання технології OFDM (Orthogonal Frequency Division Multiplexing) підвищує ефективність випромінювання та розширює дальність передачі.
Характеристики:
- Діапазон частот: 5500-6000MHz;
- Вхідний опір: 50 Ом;
- Відповідність: коефіцієнт стоячої хвилі (VSWR): ≤1,5 (на частоті 5800MHz);
- Максимальна вхідна потужність: 50W;
- Матеріал корпусу: АBS-пластик;
- Тип інтерфейсу: SMA;
- Посилення: 3.8 dBi;
- Довжина антени: 170 мм;
- Поляризація: LHCP;
- Вага: 15 г;
- Колір: чорний.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HGLRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 г |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Ширина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 35 |
| Області застосування | зовнішні |
| Підтримувані стандарти | 802.11 n/b/g |
| Спрямованість | всепрямована |
| Тип (ант) | Wi-Fi антена з кабелем |
- Ціна: 800 ₴



