

Відеопередавач VTX 5.8G TX5813S 20mW, SPI, 8CH 5645-5945MHzMHz, модуль для FPV систем
716 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28600
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Відеоприймач VTX 5.8G TX5813S для квадрокоптерів
Модуль відеопередавача TX5813 працює в частотному діапазоні ISM 5645-5945MHz і підтримує синхронну FM-передачу аудіо та відео, забезпечуючи стабільний сигнал.
Передавач оснащений 8 каналами та підтримує SPI-керування, що дозволяє точно налаштовувати роботу під конкретні задачі. При живленні 5V він споживає лише 110mA, видаючи потужність 10-20dBm (20mW), що дозволяє ефективно передавати дані без значних енергоспоживань. SMD-корпус розміром 19*22*3мм спрощує інтеграції в компактні пристрої.
Характеристики:
- Частота передавача: 5645-5945MHz
- Кількість каналів: 8
- Потужність: 10-20dBm/20mW
- Керування частотою: SPI
- Напруга живлення: 5V
- Струм живлення: 110mA
- Розмір: 19х22х3 мм
- Особливості: ультракомпактний дизайн, низьке енергоспоживання, висока чутливість, мінімальні перешкоди
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Відеопередавачі та відеоприймачі |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 10 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 716 ₴



