

Кабель Raspberry Pi Camera 22 Pin to 15 Pin, FFC перехідник 15см для камери Raspberry Pi 5 / Zero
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28459
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кабель для камери Raspberry Pi Zero / Raspberry Pi 5
Цей кабель FFC призначений для підключення модулів камери до плат Raspberry Pi. Він забезпечує надійне та стабільне з’єднання між камерою та платою.
Характеристики:
- Призначення: для камер Raspberry Pi 5 / Zero
- Тип кабелю: FFC (Flat Flexible Cable)
- Довжина: 15 см
- Легке підключення до порту CSI
- Застосування: DIY-проекти з Raspberry Pi; модулі камер для відеоспостереження, робототехніки, дронів; розширення можливостей Raspberry Pi без обмежень у розташуванні камери
Комплектація:
- 1× кабель для камери (Raspberry Pi Zero та камера у комплект не входять)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 3 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴



