


Конвертер Holybro GPS UART в USB для модулів GPS та телеметрії, з USB Type-C/GH 10PIN/GH 6PIN/SH 6PIN
1 037 ₴
- Немає в наявності
- Код: 27932
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Конвертер Holybro UART в USB
Цей компактний і зручний перетворювач інтерфейсу GPS UART у USB призначений для підключення модулів GPS і систем телеметрії Holybro до комп’ютера або інших пристроїв через USB-порт. Підходить для конфігурації, оновлення прошивки та моніторингу в реальному часі.
Конвертер GPS UART–USB сумісний з усіма GPS-модулями та системами телеметрії Holybro, зокрема:
- GPS Holybro серії M8N (Pixhawk4)
- GPS Holybro серії M8N (другий GPS для Pixhawk4)
- GPS Holybro серії M9N
- GPS Holybro серії M9N (другий GPS)
- Micro M9N GPS
- GPS Holybro серії M10
- Micro M10 GPS
- Телеметрія Micro P900
- Та інші пристрої з UART-інтерфейсом
Характеристики:
- Мікросхема перетворення інтерфейсу: FT231X USB–UART
- Вбудований індикатор живлення та індикатор стану
- Інтерфейси: USB Type-C, порт GH 10PIN, GH 6PIN, SH 6PIN
- Розміри: 20×32 мм
- Вага: 3.4 г
Комплектація:
- 1х Плата конвертера UART в USB
- 1х Кабель USB Type-С
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holybro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Польотний контролер |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 35 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 1 037 ₴



