


Трубки для захисту ESC кабелів безщіткових моторів FPV дронів, 65 мм, комплект 4шт
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27425
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Комплект кабельних захистів для безщіткових моторів RC/FPV дронів
Захисні трубки призначені для впорядкування та захисту кабелів безщіткових моторів у FPV дронах, RC-моделях та інших електронних конструкціях. Ідеально підходять для організації дротів ESC 4-в-1 та запобігання їх пошкодженню під час польоту або монтажу.
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Довжина трубок: 65 мм;
- Колір: червоний;
- Кількість в наборі: 4 шт.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотор |
| Ширина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 15 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Тип для Епіцентру 50 | кабель |
- Ціна: 120 ₴



