

Пропелер 30х11х2 Hobbywing з адаптером, для Xrotor X8 8120, CW 1шт, 2 лопаті, чорний
1 962 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27341
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Пропелер з адаптером Hobbywing 30х11х2
Пропелер Hobbywing 30×11×2 призначений для використання з моторами Xrotor X8 8120 у великих безпілотниках і промислових дронах. Це 2-лопатевий пропелер діаметром 30 дюймів і кроком 11, виготовлений з високоякісних матеріалів для забезпечення оптимальної ефективності, надійності та тривалого ресурсу.
Пропелер має обертання CW (за годинниковою стрілкою) та постачається з адаптером, що дозволяє легко і надійно монтувати його на двигун.
Характеристики:
- Діаметр: 30 дюймів
- Крок: 11 дюймів
- Кількість лопат: 2
- Гранична тяга: 15300 г
- Матеріал: полімер+карбон
- Напрямок обертання: CW
- Кріплення пропелера: T-Style Хаб
- Призначення: для Xrotor X8 8120
- Колір: чорний
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hobbywing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Матеріал | Полімер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 320 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип | Пропелери |
| Тип для Епіцентру 50 | лопать |
- Ціна: 1 962 ₴



