Демпфер для Autel EVO Max 4T, gimbal damper board
Демпфер продається без амортизуючих резинок.
Демпфер підвісу камери призначений для зменшення вібрацій та покращення стабільності камери під час польоту. Цей компонент допомагає ефективно ізолювати камеру від ударів та коливань, що забезпечує чітке та стабільне зображення навіть за складних умов. Він оснащений амортизуючими резинками, які поглинають вібрації, мінімізуючи їх вплив на якість відео та фото. Клас якості - HC.
Сумісні моделі:
- Autel EVO Max 4T
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 85 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 1 550 ₴




