Амортизатори підвісу для Autel EVO Max 4T, комплект 6 шт
391 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27383
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Амортизатори для Autel EVO Max 4T, shock-absorbing ball
Амортизуючі кульки підвісу (демпфери) — це спеціалізовані елементи, які забезпечують стабільність та зменшують вібрації камери під час польоту. Ці амортизатори є частиною механічної стабілізаційної системи гімбала, яка дозволяє отримувати чіткі та стабільні зображення навіть при високих швидкостях або в умовах вітру.
Сумісні моделі:
- Autel EVO Max 4T
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Підвіси та комплектуючі |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 6 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | набір |
- Ціна: 391 ₴



