


Пропелери для дрона DJI Matrice 300/350 RTK, 1 пара, помаранчеві, Original
2 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27328
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Пропелери для FPV дронів DJI Matrice 300/350 RTK
Пропелери для DJI Matrice— це високоякісні комплектуючі, розроблені спеціально для забезпечення стабільного, ефективного та безпечного польоту дрона серії Matrice. Виготовлені з міцних композитних матеріалів, вони відзначаються високою жорсткістю, точною балансуванням і оптимізованою аеродинамікою, що дозволяє дрону працювати з максимальною продуктивністю навіть в умовах вітру чи змінних погодних умов. У комплект входить одна пара пропелерів — один правий (CW) і один лівий (CCW), що дозволяє швидко замінити пошкоджений комплект.
Сумісність:
- Matrice 350
- Matrice 300
Партномери:
- CP.EN.00000471.01
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 175 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип | Пропелери |
| Тип для Епіцентру 50 | лопать |
- Ціна: 2 930 ₴



