


Шлейф підвісу камери для DJI Avata
970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27174
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Шлейф камери для DJI Avata, gimbal signal cable
DJI Avata gimbal signal cable — це кабель, який забезпечує передачу сигналу між підвісом камери та основними системами дрону DJI Avata. Шлейф призначений для стабільної роботи гімбала, що забезпечує плавну та точну стабілізацію камери під час польоту. Цей компонент є важливою частиною механізму камери, що дозволяє знімати відео та фото з високою якістю, навіть в умовах руху.
Сумісні моделі:
- DJI Avata
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Провід, сервокабелі, шлейфи |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 32 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | кабель |
- Ціна: 970 ₴



