


Контролер розведення живлення Holybro PDB01 XT60, для мультироторних систем і модулів живлення
352 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27122
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Плата розподілу живлення Holybro PDB01
Контролер розподілу живлення Holybro PDB01 — це надійна плата PDB, розроблена для ефективного розподілу енергії в мультироторних системах. Вона ідеально підходить для використання з модулями живлення PM02 та PM02D, забезпечуючи стабільну та ефективну роботу дрону. Силові модулі з вбудованим розподілом живлення, такі як PM03, PM06, PM07, не потребують PDB.
Переваги:
- Висока пропускна здатність: Підтримка високих струмів забезпечує стабільну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях.
- Зручний монтаж: Попередньо припаяний XT60 спрощує процес підключення.
Характеристики:
- Номінальний струм: 60A
- Максимальний струм: 120A (до 60 секунд)
- Монтажні отвори: 45х45 мм (М3)
- Роз'єми: XT60 для модуля живлення та акумулятора
- Сумісність: Підходить для модулів живлення PM02, PM02D
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Holybro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Регулятор живлення та реле |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 85 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 352 ₴



