



Механізм скидання вантажу для дронів, 2 секції, металева рамка + важіль, для сервоприводів RC моделей
337 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27031
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Скидач вантажу з 2 секціями для дронів з важелем
Механізм скидання вантажу призначений для встановлення на дрони, квадрокоптери, гексакоптери та інші RC-моделі, де необхідне дистанційне скидання предметів. Конструкція складається з міцної металевої рамки та важеля, що активується стандартним RC сервоприводом.
Завдяки двом незалежним секціям можна здійснювати скидання поетапно або з різних точок кріплення, що розширює функціональність пристрою для різного роду завдань.
Характеристики:
- Надзвичайно висока міцність при мінімальній вазі
- Підходить для використання в гелікоптерах, мультикоптерах, літаках з фіксованим крилом, роботах тощо
- Керується через сервопривід, який вмикається та вимикається за допомогою одного каналу пульта дистанційного керування
- Колір: Чорний
- Матеріал: Метал
- Довжина рамки: 88 мм
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 65 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Тип для Епіцентру 50 | система скидання вантажу |
- Ціна: 337 ₴



