

Приймач керування ELRS 2.4GHz Happymodel EP1 TXCO + T-антени, для FPV дронів
588 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27037
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приймач керування ELRS 2.4GHz для квадрокоптерів
Приймач ELRS 2.4GHz Happymodel EP1 - це високопродуктивний компонент для FPV дронів, що забезпечує стабільний зв'язок на великих відстанях. Він працює в діапазоні частот 2400–2500 МГц і оснащений мікроконтролером ESP8285 та радіочастотним модулем SX1280IMLTRT.
Приймач має вбудований TCXO, що гарантує стабільну роботу системи зв'язку навіть за умов різких змін температури, що особливо актуально при польотах у різних кліматичних умовах. Завдяки TCXO, приймач здатен підтримувати точну частоту передачі сигналу, зменшуючи ймовірність втрати зв'язку або зниження якості телеметрії. T-образна антена, що входить до комплекту, забезпечує покращене приймання сигналу та зменшує вплив перешкод.
Характеристики:
- Частотний діапазон: 2400 – 2500 МГц
- MCU: ESP8285
- Радіочастотний модуль: SX1280IMLTRT;
- Частота оновлення прийому: від 25 Гц до 500 Гц
- Робоча напруга: 5 В
- Вага: 0,41 г (без антени)
- Розміри: 10х10х6 мм
- Пікове підсилення антени: 2,23 дБ
- Протокол: CRSF (Betaflight);
- Вбудований TCXO: температурно-компенсований кристалічний осцилятор
- Прошивка: HappyModel_EP_2400_RX V2.2
Комплектація:
- 1х приймач Happymodel EP1 TCXO
- 2x T-подібна всеспрямована антена
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happymodel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 15 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | приймач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴



