


Сервопривід SURPASS Hobby S0017P 17G 360°, цифровий, пластиковий редуктор, для FPV дронів
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26906
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Сервопривід SURPASS Hobby S0017P для квадрокоптерів
Сервопривід SURPASS Hobby S0017P — це компактний сервомотор, який забезпечує безперервне обертання на 360 градусів. Пластиковий редуктор гарантує плавну роботу при низькому навантаженні, а цифрове керування забезпечує стабільність і точність позиціонування.
Характеристики:
- Модель: S0017P;
- Кут повороту: 360 градусів;
- Крутний момент: 1,5 кгс·м при 4,8 В; 1,8 кгс·м при 6 В;
- Швидкість без навантаження: 0,23 с/60° при 4,8 В; 0,20 с/60° при 6 В;
- Вага продукту: 21 г;
- Розмір: 29.6х13.2х28 мм;
- Робоча напруга: 4,8 В ~ 6 В постійного струму;
- Тип шестерні: пластик.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOBBY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Ширина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | мотор |
- Ціна: 270 ₴



