


Підсилювальний модуль РЕБ GaN Anti Drone YNX-3.3G, 50W (3150-3500MHz), джаммер 3.3ГГц, з циркулятором, на GaN транзисторі
11 822 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25967
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль радіо перешкод Anti Drone для засобів РЕБ
Модуль перешкод (jammer) Gan YNX-3.3G 50W — це високоефективний пристрій, призначений для створення перешкод у діапазоні частот 3150-3500 MHz. В порівнянні з класичними LDMOS транзисторами, технологія GaN (нітрид-галію) витримує вищі електричні та теплові навантаження. Також значною перевагою є оптимальне співвідношення ціни та якості.
Завдяки використанню технології GaN, модуль гарантує високу продуктивність та надійність, що робить його ідеальним вибором для ефективного блокування небажаних сигналів. Компактний і надійний, він оснащений роз'ємом SMA для зручного підключення.
Характеристики:
- Частота: 3150-3500 МГц;
- Потужність: 50 Вт;
- Роз'єм: SMA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 410 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Стандарт зв'язку | Wi-Fi |
| Тип (РЕБ) | опромінювач |
| Тип коннектору | SMA-male |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 822 ₴



