

Нижня частина демпферу підвісу камери DJI Mavic 3 Pro
792 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26677
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Нижня частина демпферу для DJI Mavic 3 Pro, gimbal damper lower bracket
Нижня частина демпфера підвісу камери є важливою частиною системи стабілізації камери дрону. Цей компонент забезпечує оптимальне зменшення вібрацій і механічних впливів на камеру, що дозволяє отримати більш стабільні та чіткі зображення під час польоту. Нижня частина демпфера взаємодіє з іншими елементами підвісу, сприяючи надійності та точності стабілізації.
Сумісні моделі:
- DJI Mavic 3 Pro
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 792 ₴



