Тестова плата для DJI Mavic 3/3 Classic/3 Pro/3T для діагностики та ремонту дронів
2 159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26423
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діагностична тестова плата для DJI Mavic 3
Ця плата дозволяє швидко та точно виявити несправності електроніки, перевіряти працездатність компонентів та допомагає у відновленні плати управління безпілотника. Вона значно спрощує процес ремонту та тестування, зменшує ризик помилок і скорочує час діагностики.
Сумісні моделі:
- Mavic 3
- Mavic 3 Classic
- Mavic 3 Pro
- Mavic 3T
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Провід, сервокабелі, шлейфи |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 35 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴



