Приймач керування ELRS 915/2400MHz GEPRC Gemini Xrossband RX Module Dual-RF Chip 1000Hz, для FPV дронів
1 424 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26154
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Приемник управления ELRS 915/2400MHz для FPV моделей
GEPRC ELRS 915M/2.4G Gemini Xrossband Receiver — це нова двохдіапазонна система, розроблена на основі відкритого проекту ExpressLRS. Вона побудована на основі третього покоління RF-чіпа LR1121 від компанії Semtech і підтримує діапазони 150–960 МГц (sub-GHz) та 2,4 ГГц для одночасної двохдіапазонної передачі даних.
Цей приймач оснащений двома чіпами LR1121, що дозволяє легко перемикатися між режимами 915M Gemini, 2.4G Gemini та двохдіапазонним режимом 915M+2.4G (потрібна підтримка двохдіапазонного TX-модуля) при використанні антен 915M/2.4G. Він повністю сумісний з існуючими 915M та 2.4G ELRS TX модулями. У двохдіапазонному режимі приймач забезпечує підвищену стійкість до завад та кращу стабільність зв’язку. Вбудований TCXO (температурно-компенсований кристалічний осцилятор) гарантує надійну роботу при різних температурах, а потужність телеметрії до 100 мВт забезпечує стабільний сигнал. Інтегрована WiFi-антена полегшує оновлення програмного забезпечення, а з’єднувач SH1.0 спрощує установку.
Характеристики:
- Розмір: 18x23,6x5,7 мм
- Вага: 1,7 г (тільки приймач)
- Чіпи: ESP32-PICO-D4, LR1121x2
- Кристалічний генератор: TCXO
- Діапазони частот: 915 МГц Gemini, 2,4 ГГц Gemini, 915M+2,4G дводіапазонний
- Частота оновлення: 25 Гц-1000 Гц
- Робоча напруга: 5В
- Роз'єм антени: IPEX1
- Потужність телеметрії: 100 мВт
- Прошивка: GEPRC 900/2400 Gemini Xrossband RX
Комплектація:
- 1x ELRS 915M/2.4G Gemini Xrossband приймач
- 2x 915M/2.4G дводіапазонні Т-антени
- 1x Термозбіжна трубка
- 1 х 4-контактний силіконовий кабель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEPRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 30 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | приймач |
- Ціна: 1 424 ₴








