Зарядний пристрій для DJI Mavic 3
Батарея доставляється в упаковці. HC
Сумісні моделі:
- Mavic 3;
- Mavic 3 Cine;
- Mavic 3 Enterprice;
- Mavic 3E;
- Mavic 3 Thermal;
- Mavic 3T.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Ширина | 105 мм |
| Гарантійний термін | 1 |
| Напруга заряджання | 15 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 125 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | зарядний пристрій |
| Ток заряда | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴




