

Пропелери 13х8х3 Gemfan, 1 пара (CW+CCW) 13", 3 лопаті, армований нейлон
753 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25810
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Пропелери 13х8х3 для FPV дронів 13"
Пропелери Gemfan 1308 виготовлені з армованого карбону, що поєднує високу міцність та легкість. Армування карбоновими волокнами забезпечує чудову жорсткість і зносостійкість, знижуючи рівень вібрацій та підвищуючи точність управління під час польоту. Завдяки використанню цього матеріалу, пропелери є більш стійкими до механічних пошкоджень, таких як удари або падіння, що часто трапляються під час експлуатації дронів. Крім того, цей матеріал має високу термостійкість, що дозволяє пропелерам працювати при різних температурах без втрати своїх характеристик.
Характеристики:
- Діаметр: 13 дюймів;
- Крок: 8 дюймів;
- Кількість лопатей: 3;
- Матеріал: армований карбон;
- Вага: 42 г / 1шт;
- Діаметр опори: 330.5 мм;
- Діаметр центрального отвору: 6 мм;
- Рекомендований двигун: 5310-400KV;
- Товщина втулки: 12 мм.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 42 г |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 130 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | лопать |
| Основні | |
| Тип | Пропелери |
- Ціна: 753 ₴



