


Відеоприймач VRX 1.2G 8Ch HGLRC ZEUS + антени 1220-1470MHz, для FPV дронів
2 777 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25514
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Відеоприймач HGLRC ZEUS VRX для квадрокоптерів
Характеристики:
- Діапазон частот: 1.2-1.4G;
- Живлення: 5V;
- Кількість каналів: 8;
- Роз’єм для антени: SMA;
- Вага: 15.5 г;
- Розмір: 54х28х23 мм;
- Робочі частоти: 1220 МГц/1240 МГц/1258 МГц/1280 МГц/1320 МГц/1360 МГц/1400 МГц/1470 МГц.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HGLRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Відеопередавачі та відеоприймачі |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 120 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | приймач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 777 ₴



