


GPS модуль для дрона HGLRC M100-5883 GNSS, 21X21X8.2mm, 7.73грама, компас QMC5883
771 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25515
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль GPS з компасом HGLRC M100-5883 для квадрокоптера
Характеристики:
- Чіп: M10 (чіп 10-го покоління)
- Частота: GPS/QZSS L1C/A, SBAS EGNOS, GAGAN, MSAS та WAAS, GLONASS L1OF, BDS B1I, Galileo E1B/C
- Вхідна напруга: 3.3-5В
- Антена: керамічна антена
- Канал: 72
- Компас: QMC5883
- Швидкість передачі: 115 200 біт/с
- Протокол: UBLOX
- Вихідна частота: 1 Гц-10 Гц (10 Гц за замовчуванням)
- Робоча температура: від -40°C до +85°C
- Температура зберігання: від -40°C до +105°C
- Вага: 7.73 г
- Розмір: 21х21х8.2 мм
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HGLRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Модулі GPS і компаси |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771 ₴



