



Сервопривід SURPASS Hobby S0600M 6KG 360°, цифровий, металевий редуктор, для FPV дронів
556 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25406
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сервопривід SURPASS Hobby S0600M для квадрокоптерів
Характеристики:
- Модель: S0600M;
- Кут повороту: 360 градусів;
- Крутний момент: 7,0 кгс·м при 4,8 В; 8,0 кгс·м при 6 В;
- Швидкість без навантаження: 0,20 с/60° при 4,8 В; 0,18 с/60° при 6 В;
- Вага продукту: 52 г;
- Розмір: 40.6х20.2х36.6 мм;
- Робоча напруга: 4,8 В ~ 6 В постійного струму;
- Тип шестерні: металева.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOBBY |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 52 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 65 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | мотор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴



