Сервотестер ToolkitRC ST8
Сервотестер – це пристрій, що дозволяє перевіряти працездатність і коректність роботи сервоприводів. Він підтримує підключення до 4 сервоприводів одночасно.Цей тестер може використовуватися для тестування як сервоприводів, так і безколекторних двигунів (через регулятор), що дозволяє перевірити їх функціональність або налаштувати сервопривід на нульове положення.
Осцилограф (PWM, PPM, SBUS) забезпечує можливість тестування вхідних і вихідних сигналів, з точністю вимірювання до 1 мс. У режимі SBUS можна перевірити, чи фіксує приймач втрату сигналу ("Frame lost") та чи активна функція "Failsafe".
Характеристики:
- Робоча напруга: 7-28В (макс. 10А) / XT60
- Вихідна напруга: 5-28В (макс. 10А) / XT60
- Сигнальний порт: вхід: 5.0-8.4В (макс. 4А) / S1-S4; вихід: 5.0-8.4В (макс. 4А) / S4 Ext.
- Швидкість сигналу: 1000-2000мкс
- USB порт: MicroUSB (для оновлення прошивки)
- Дисплей: 2.4-дюйма (роздільна здатність: 320x240) RGB TFT екран
- Матеріал: пластик
- Розміри: 99х68х26 мм
- Вага: 120 г
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToolKitRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Регулятор живлення та реле |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 185 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
- Ціна: 2 267 ₴










