

Приймач керування ELRS 500MHz N500R-NT ESP8285+SX1276+ T-антена кастомна 260мм SoloGood, для FPV дронів
477 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24683
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приймач керування ELRS 500MHz для квадрокоптерів
Приймачі прошиті для роботи на частоті 500MHz.
Характеристики:
- Мікроконтролер: ESP8285
- Тип: FCC
- Інтерфейс антени: IPEX 1
- Зворотна потужність: максимум 50 мВт
- Смуга робочих частот: 500,5-524,9 МГц
- Максимальна допустима частота оновлення: 200 Гц
- Мінімальна допустима частота оновлення: 25 Гц
- Робоча напруга: 4,5-8В
- Вага: 0,48 г (без антени)
- Розмір: 10х12х3 мм
- Протокол: CRSF (Betaflight)
Комплектація:
- 1х Приймач керуванняя N500R-NT
- 1х T-антена кастомна 260мм
- 1х Силіконовий дріт 30AWG
- 1х Прозора термозбіжна трубка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESP |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 35 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | приймач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴



