
Бездротовий приймально-передавальний модуль EBYTE SX1278 LoRa E32-433T30S 410-441MHz 30dBm UART, на 8км
471 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24760
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Трансивер EBYTE SX1278 LoRa
Характеристики:
- Робоча частота: 410 / 441Hz
- RF-чіп: SEMTECH SX1278
- Потужність передавача: 30dBm
- Відстань зв'язку: 8 км
- Струм передачі: 610 мА
- Струм прийому: 25 мА
- Швидкість передачі: 0.3~19.2 кбіт/с
- Джерело живлення: 3.3-5.2V
- Розмір плати: 40.3 x 25 мм
- Тип інтерфейсу: UART
- Антенний роз'єм: IPEX
- Буфер: 512 байт
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ebyte |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Польотний контролер |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 15 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471 ₴



