
Пропелери 11х5.5х2 Gemfan, 1шт, 2 лопаті, сірий, для крила, БПЛА літакового типу
234 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24628
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пропелер Gemfan 11х5.5х2
Характеристики:
- Розмір: 11 дюймів;
- Крок: 5.5 дюймів;
- Матеріал: скловолокнистий нейлон;
- Перехідне кільце: 6 кіл (3 мм, 3.17 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм);
- Колір: сірий;
- Вага: 20.5 г;
- Діаметр центрального отвору: 9.4 мм;
- Рекомендований двигун: 2814- 3538;
- Товщина центру: 10.4 мм;
- Зовнішній діаметр диска пропелера: 20.6 мм.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GemFan |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 г |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 45 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | лопать |
| Основні | |
| Тип | Пропелери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴



