Набір кришок гімбала для DJI Mavic 3 Pro, gimbal cover set, Original
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24586
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришки гімбала для DJI Mavic 3 Pro
Сумісні моделі:
- DJI Mavic 3 Pro
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 110 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



