

Сервопривід Servo Motor SG90, 9G, 180°, аналоговий, пластиковий редуктор, для FPV дронів
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24338
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мікросервопривід Servo Motor SG90 для квадрокоптерів
Характеристики:
- Модель: SG90;
- Матеріал: пластик;
- Кут повороту: 180 градусів;
- Робоча напруга: 3.5-5В;
- Швидкість обертання: 0.12 сек/60°;
- Споживаний струм при стримуванні: 5-10 мА;
- Споживаний струм в русі: 50-80 мА;
- Вага: 9 г.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Сервоприводи та комплектуючі |
| Ширина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 12 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | мотор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴



