Шлейф підвісу камери для DJI Matrice 30T
2 688 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24255
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шлейф камери для DJI Matrice 30T, gimbal signal cable PTZ
Сумісні моделі:
- Matrice 30T
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Провід, сервокабелі, шлейфи |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 40 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 688 ₴



