Мотор для FPV дрона 810KV 2816 4-6S BrotherHobby Avenger, безколекторний
1 090 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24228
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двигун для квадрокоптера BrotherHobby Avenger
Характеристики:
- Діаметр статора: 28 мм;
- Висота статора: 16 мм;
- KV (обороти на вольт): 810;
- Робоча напруга: 4-6S;
- Максимальний струм: 55А;
- Максимальна тяга: 3523 г;
- Кріплення двигуна: 19x19 мм;
- Кріплення пропелерів: Top Mount M5 (5мм);
- Довжина кабелю: 250 мм.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BrotherHobby |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотор |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 165 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | мотор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴









