

AUTEL EVO II /EVO II Pro Airdrop system 500G, система скиду, навантаження 500г, BRDRC
1 454 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23543
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система скиду для AUTEL EVO II /EVO II Pro, airdrop system
Система скиду має підйомність 500 г.
Характеристики:
- Матеріал: ABS;
- Максимальна вага навантаження: 500 г,
- Ємність акумулятора: 150mAh;
- Час зарядки: 90 хвилин;
- Інтерфейс зарядки: Type-C;
- Вага продукту: близько 51 г.
Сумісність:
- AUTEL EVO II
- AUTEL EVO II PRO
Комплектація:
- 1х AUTEL EVO II / EVO II PRO Airdrop system
- 1х Залізне кільце
- 1х USB-кабель для зарядки
- 1х Підвісний кабель
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 51 г |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 160 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | система скидання вантажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 454 ₴



