


DJI Mavic Pro Airdrop system 500G, система скиду з підвищуючим шасі, навантаження 500г, BRDRC
954 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23541
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система скиду для DJI Mavic Pro, airdrop system
Увага! Не підходить для дрона DJI Mavic 2 Zoom Pro.
Характеристики:
- Матеріал: ABS;
- Максимальна вага навантаження: 500 г,
- Час зарядки: приблизно 1,5 години;
- Вага продукту: близько 82 г.
Сумісність:
- DJI Mavic Pro Platinum
Комплектація:
- 1х DJI Mavic Pro Airdrop system
- 1х Комплект шасі
- 1х Підвісний дротяний гачок
- 1х USB-кабель для зарядки
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 82 г |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 155 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 155 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | система скидання вантажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴



