

Фільтр Notch Filter відеосигналу для VRX 1.2-1.3G, від перешкод ELRS/TBS 868-915Mhz by IBCRAZY
374 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23532
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
Notch фільтр TBS 1.2GHz VRX 868/915 MHz
Цей фільтр покращує прийом відеосигналу для приймачів 1.2-1.3 ГГц, при використанні в поєднанні з TBS Crossfire/ERLS 900Mhz.
Більшість 1.2-1.3 ГГц відеоприймачів черезшироку робочу частоту не здатні належним чином відокремити відеопотік від сигналу управління на близьких частотах . Для цього і використовується даний фільтр, його потрібно встановити між відеоприймачем та антеною - він допомагає блокувати сигнали частотою 868 МГц і 915 МГц.
Характеристики:
- Роз'єм: SMA;
- Розмір: 88х34 мм;
- Вага: 10 г.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | China |
Країна виробник | Китай |
Вага | 10 г |
Стан | Новий |
Тип | Відеопередавачі та відеоприймачі |
- Ціна: 374 ₴