
Перехідник SMA-Male to RP-SMA-Female кутовий, для антен FPV
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 23303
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перехідник антени для квадрокоптерів
Характеристики:
- Діаметр (SMA-Male): 7.67 мм;
- Тип сигнального контакту: тато-мама;
- Матеріал: латунь з позолотою;
- Опір: 50 Ом.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Антени та аксесуари |
| Ширина | 16 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 6 |
| Вихідний роз'єм | F female |
| Вхідний роз'єм | F female |
| Гарантійний термін | 1 |
| Довжина кабелю | 0.16 м |
| Колір виробника | золотистий |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Призначення | для передачі даних |
| Тип (роз'єми) | перехідники |
| Тип кабеля | Lightning – HDMI + USB 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



