Хвостове кріплення антени для рами Mark4, для антени SMA+ELRS, 3D друк
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23206
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кріплення для антен відеопередавача + ELRS для рами Mark4
Опція вибору кольору не передбачена, відвантажуються принти наявного на складі кольору.
Характеристики:
- Матеріал: пластик PLA;
- Вага: 5,28 г;
- Сумісні моделі: Mark4, V2 5/6/7/8/9 дюймів.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 г |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 15 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴









