
Пропелери для дрона DJI Mini 2/SE, комплект 8 лопатей (4CW+4CCW), полікарбонат
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22980
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелери для DJI Mini 2/SE
Не є оригінальними пропелерами DJI.
Характеристики:
- Діаметр: 4,7;
- Крок: 2,6 дюйма;
- Розмір: 119,38×66,04 мм;
- Вага: 0,6 г (кожен);
- Матеріал: полікарбонат.
Сумісність:
- DJI Mini 2
- DJI Mini SE
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 20 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 8 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | лопать |
| Основні | |
| Тип | Пропелери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



