
Балансувальний кабель подовжувач B6 22AWG 6S з конекторами JST-XH, 20см
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22325
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балансувальний кабель JST-XH 6S
Характеристики:
- Кількість контактів: 7;
- Довжина: 20 см;
- Кабель: 22AWG;
- Конектори (роз'єм): JST-XH (Male) з одноку боку та JST-XH (Female) з іншого.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Роз'єми |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 18 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴



