Зарядний пристрій для батарей FPV Charger ToolkitRC M6D 500W 15A, 2xXT60, балансування 1-6S
2 736 ₴
- Немає в наявності
- Код: 22257
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зарядний пристрій для батарей FPV квадрокоптерів до 6S
Потребує окремого блоку живлення
Характеристики:
- Вхідна напруга: 7-28V при макс. 30A;
- Баланс струму: 800mA при 2-6S;
- Точність: <0.005V;
- USB: 2.1A при 5V USB3.0;
- Дисплей: LCD IPS 2.4 дюйми, роздільна здатність 320x240;
- Розмір: 98x68x35 мм;
- Вага: 220г;
- Розрядна потужність:
0.1-15A при 250W x 2 (режим рециркуляції);
0.1-3A при 12W x 2 (нормальний режим); - Потужність заряджання:
0.1-15А при 250W х 2 (асинхронний режим);
0.1-25А при 500W (синхронний режим); - Тип акумулятора:
LiPo, LiHV, LiFe, Lion: 1-6S;
NiMh: 1-16S;
Pb: 1-10S.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відтутності маркувань продаця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ToolKitRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 315 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | зарядний пристрій |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Напруга заряджання | 28 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Ток заряда | 15 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴









