


Приймач керування ELRS 915MHz HappyModel ES900 DUAL RX + дві T-антени, для FPV дронів
991 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22361
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приемник управления ELRS 915MHz для FPV моделей
Приймачі прошиті для роботи на частоті 915MHz. Підтримують роботу на 868MHz.
Характеристики:
- Протокол зв'язку: ELRS;
- Мікроконтролер: ESP32 PICO D4, dual SX1276;
- Робоча частота: 915 МГц;
- Робоча напруга: 5В;
- Наявність телеметрії: є;
- Потужність телеметрії: 17 дБм;
- Розмір плати: 21,5х16мм;
- Антена: всеспрямована;
- Роз'єм антени: IPEX MHF 1/U.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Happymodel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймачі та передавачі радіосигналу |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 15 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | приймач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴



