

Комплект пропелерів для дронів HQProp 7х3.5х3, 2 пари (2xCW+2xCCW), 7", 8.8g, сірий
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22354
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелери 7х3.5х3 для FPV дронів 7", повний комплект
Характеристики:
- Діаметр: 7 дюймів;
- Крок: 3,5 дюйма;
- Кількість лопатей: 3
- Матеріал: полікарбонат;
- Вага: 8,8 г;
- Діаметр центрального отвору: 5 мм;
- Діаметр втулки: 13,5 мм;
- Товщина втулки: 7 мм.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HQProp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9 г |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 55 |
| Гарантія | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | лопать |
| Основні | |
| Тип | Пропелери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



