Демпфер підвісу камери DJI Mavic 3 Pro, Original
1 553 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22628
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Демпфер для DJI Mavic 3 Pro, gimbal damper board
Демпфер продається без амортизуючих резинок.
Сумісні моделі:
- Mavic 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553 ₴



