Набір болтів для DJI Mavic 3, Original
469 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22627
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір болтиків для DJI Mavic 3, screw set
Сумісні моделі:
- Mavic 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 30 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴



