

DJI Mavic 3 Airdrop system 500G, система скиду з підвищуючим шасі, навантаження 500г, BRDRC
1 134 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22626
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система скиду для Mavic 3 / 3 Pro, airdrop system
Характеристики:
- Максимальна вага вантажу: 500г,
- Ємність вбудованого акумулятора 150mAh;
- Інтерфейс зарядки: Micro-USB;
- Час зарядки: 90 хвилин;
- Заряджати один раз, щоб відкрити близько 300 разів.
Сумісні моделі:
- Mavic 3;
- Mavic 3 Pro.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 160 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | система скидання вантажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 134 ₴



