
Автомобільний зарядний пристрій з дисплеєм YX-278 для DJI Mavic 3
1 130 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22621
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для DJI Mavic 3, digital display car charger
DC 12-16V 7A
Сумісні моделі:
- Mavic 3
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятори та аксесуари |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 180 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Напруга заряджання | 16 В |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | зарядний пристрій |
| Ток заряда | 7 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴



