
Рамка та скло камери для DJI Mavic 3, Original
717 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22578
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рамка і скло камери для DJI Mavic 3, lens glass&lens ring
Сумісні моделі:
- Mavic 3
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Рами, промені, демпфери |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 35 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴



