Антена для DJI RC Pro, пара антен
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22572
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антена для DJI RC Pro, controller antenna
Сумісні моделі:
- Mavic 3 Cine;
- Mavic 3 Classic;
- Mavic 3 Pro;
- Mavic 3E Enterprise;
- Mavic 3T Thermal.
Гарантія
Гарантія на повернення товару - 14 днів при відсутності механічних пошкоджень і слідів використання.
При наявності слідів встановлення, пайки чи відсутності маркувань продавця повернення товару не можливе.
Доставка і оплата
Відправка замовлення здійснюється в найкоротші терміни, переважно в день оформлення замовлення. При отриманні необхідно перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень.
Фото товару на сайті може відрізнятись від реального.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип | Регулятор живлення та реле |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 32 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 2 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴



