Шлейф підвісу камери для DJI Mavic 2 Pro
560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22570
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шлейф камери для DJI Mavic 2 Pro, gimbal signal cable
Сумісні моделі:
- DJI Mavic 2 Pro
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип | Відеопередавачі та відеоприймачі |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 25 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



