


Двигун для дрона DJI Mavic 3, pitch мотор підвісу камери
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22344
+380 (66) 422-79-49
viber
- +380 (73) 670-04-40
- +380 (68) 945-23-58київстар, тільки вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотор підвісу камери для DJI Mavic 3
Сумісні моделі:
- Mavic 3 Cine;
- Mavic 3 Thermal;
- M3T;
- Mavic 3T;
- Mavic 3;
- Mavic 3 Enterprice;
- Mavic 3E.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DJI |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Стан | Вживані |
| Тип | Мотор |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага упаковки, грам | 50 |
| Гарантійний термін | 1 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Обмін та повернення | 14 днів з дня покупки |
| Тип для Епіцентру 50 | мотор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴



